MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkücü Şehitleri Anma Günü nedeniyle gittiği Kızılcahamam’da Ülkücü Şehitler Anıtı’nın önüne karanfil bıraktı, dua etti.

MHP lideri Devlet Bahçeli, 27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma Günü vesilesiyle bugün Kızılcahamam’a geldi. Burada bulunan Ülkücü Şehitler Anıtı’nı ziyaret eden Bahçeli, beraberindeki heyetle anıta karanfil bıraktı.

 

“ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİMİZ CESARETLERİYLE FEDAKARLIKLARIYLA YAŞADIKLARI ÇAĞA ANLAM KATMIŞLARDIR”

Burada açıklamalarda bulunan Bahçeli, “Hürmetle andığımız ülkücü şehitlerimiz yaşadıkları çağa fedakarlıklarıyla nüfuz etmiş, cesaretleriyle yön vermiş, ülküleriyle anlam katmışlardır. Her biri gönül, erdem, ahlak ve fikir zirvesidir. Onlar ki zalimlere ve zehirli emellere meydan okumuş, milli ve manevi haklarımızın öğütülmesine karşı çıkmışlardır.” dedi.

Bahçeli, Kızılcahamam’a yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta bulunan Sultan Sencer Gençlik Köyü’nü de ziyaret etti. Görevlendirdiği bir komisyon tarafından kiralanan alan hakkında basın mensuplarına bilgi veren Bahçeli, “Köy gençlerinin tatil yapabilecekleri bir alan olacak. Üzerinde çalışmalar, planlar yapılıyor. Burada üç büyük gölet bulunuyor. Hafta sonlarında Ankara’dan gelip vakit geçirebilecekler.” diye konuştu.

Bahçeli, girişin ücretli olup olmayacağına ilişkin soruya, “Burası Allah’ın bir nimeti, Allah’ın verdiğinden para alınmaz.” karşılığını verdi.

Kaynak: İHA

Önceki İçerikAydın’da Meral Akşener’in mitingine katılım olmadı
Sonraki İçerikTeröristler darmaduman! 1 haftada 49’u öldürüldü