Son günlerin en çok aranan, talep gören coinlerinden biri olmayı başaran Bitci Coin (BITCI) nedir? Nereden nasıl alınır Kaç TL?

Özellikle 2021 yılının başından itibaren büyük bir ivme kazanarak ilerleyen Kripto Para borsası yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. Ülkemizde de büyük talep gören kripto paralara her gün yeni coinler girmeye devam ediyor. Bunlardan biri de kendi blockchain ağına sahip Türkiye’nin ilk coini olan Bitci Coin (BITCI). Yaptığı anlaşmalarla adından söz ettirmeyi başaran Bitci coin Nisan ayının ilk haftasından itibaren %80 oranında değer kazanarak yatırımcısına güven verdi. Şu an 0.44 TL seviyelerinde işlem gören Bitci coinin ilerleyen günlerde ne kadar olacağı merak ediliyor. Peki Bitci Coin (BITCI) nedir? Nereden nasıl alınır? Hangi borsalarda var? İşte Detaylar

BITCI COIN NEDİR?

Bitcicoin kendi blockchain ağına sahip Türkiye’nin ilk coinidir. Bitcichain blokzinciri üzerinde onay mekanizması olan nod lar tarafından kullanır ve ağdaki bilgilerin mühürlenmesini sağlarlar. Bitcichain blokzinciri üzerinde çalışan her projenin tokenları kolaylıkla bitci coine dönüşebilir ve borsalar üzerinde Bitcicoin marketinin altında işlem görebilirler. Bitcicoinin, BitciPay ödeme sistemleri üzerinden ödeme aracı olarak kullanılması mümkündür.

BITCI COIN NEREDEN NASIL ALINIR?

Bitci coin şu anda kendi borsası olan https://www.bitci.com/ üzerinden ve https://www.xt.com/ borsasından alım ve satım yapılabilen bir coindir. Önümüzdeki günlerde https://www.bitexen.com/ borsasında da işlem görmeye başlayacağı gelen haberler arasında.

BITCI COIN ANLAŞMALARI NELER?

Yaptığı anlaşmalarla kripto para dünyasında adından söz ettirmeyi başaran Bitci Coin şimdiye kadar Ankaragücü, Eskişehirspor, Karşıyaka Spor Kulübü, Glasgow Rangers, Real Betis, McLaren Mercedes ve Türk Milli Erkek Basketbol takımlarıyla anlaşma sağladı. Bitci Coin’in önümüzdeki süreçte bu anlaşmalara yeni takımların ekleneceği gelen haberler arasında.

BITCI CHAIN NEDİR?

Bitcichain şirketlere blockchain çözümleri sunan ,borsa ve ödeme platformu ile entegre Türkiye’nin ilk blockchain çözümüdür.

Bitci chain programlanabilir merkeziyetsiz bir blockchain ağıdır. Üzerinde token oluşturulabilir ve akıllı sözleşmeler çalıştırılabilir. Şirketlere blockzincir adaptasyonunu en iyi şekilde sağlıyabilmek için optimize edilmiştir. Bitcichain iş faliyetleriniz ve firmanızı inceliyerek size en uygun blockchain çözümlerini sunarken işlemlerinizi hızlandırır, kullanıcı ve müşteri etkileşimini artırır, maliyeti düşük,şeffaf ve güvenilir bir alt yapı sağlar.

BITCI PAY NEDİR?

Günümüzün finansal teknolojilerinden biri olan kripto paraların, işletmeler tarafından bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilmesini sağlayan altyapı teknolojisidir. Kasa vb. cihazlara adapte edilerek kullanıcıya alışılmış ödeme yöntemlerinden daha hızlı,güvenli ve kullanışlı bir platform sunarken, işletmeye kripto paralar veya TL olarak ödeme alma imkanı sunar. TL almak isteyen işletmeler için kullanıcıdan gelen kripto paralar sistem tarafından otomatik olarak TL ye çevrilir.

BITCI EXCHANGE NEDİR?

  • Dünyada ilk ve tek gerçeklemiş ve gerçekleşmemiş kar zarar istatistikleri
  • Türkiye’de ilk pro (gelişmiş) versiyon mobil ve web arayüzü
  • Dünyada ilk borsa sistemine entegre koin takip sistemi
  • Türkiye’de ilk OTC servisi

Bitci Coin Resmi İletişim Adresleri

https://www.bitci.com/
https://bitciteknoloji.com/
https://borsa.bitci.com/
https://pay.bitci.com/

Önceki İçerikAntalya’da eşini öldüren Melek İpek’in küçük kızı mahkeme konuştu
Sonraki İçerikEmre Belözoğlu’lu Fenerbahçe ilk maçında 3 puanı aldı