e-mail: erkennbaski@gmail.com

ADRES / ADRESS

Kocasinan Merkez Mahallesi, 34186 Bahçelievler/İstanbul

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2016 erkenbaski.org tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları erkenbaski.org’a aittir. erkenbaski.org sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar erkenbaski.org’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.erkenbaski.org’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. erkenbaski.org’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the erkenbaski.org. However, sometimes the erkenbaski.org uses third parties to process your information. erkenbaski.org requires these third parties to comply strictly with its instructions and the erkenbaski.org requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the erkenbaski.org we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the erkenbaski.org and its services. When you use erkenbaski.org online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the erkenbaski.org cookies section of our full Privacy Policy.

DÜŞÜNCE KÖŞESİ

ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL HABER

Göçmenlik karşıtı politikalar

0
Ne Almanya'nın bazı Suriyeliler için ikamet izinlerinin yenilenmesini reddetme kararı ne de Türk muhalefet adayının akrabalarını ziyaret etmek için ayrılan Suriyelilere izin vermeme konusundaki...

Kapitalizm ve demokrasi

PİYASALAR

TRY - Türk Lirası
EUR
34,7119
USD
32,2101
GBP
40,3377
JPY
0,2066
CNY
4,4522