Oyuncu Haktan Pak hayatını kaybetti! Haktan Pak kimdir neden öldü

0
161
Oyuncu Haktan Pak dün gece hayatını kaybetti. Pak’ın acı haberi sanat dünyasını yasa boğdu. Peki Haktan Pak kimdir kaç yaşındaydı neden öldü hangi dizilerde filmlerde oynadı?

Krem, Evlat Kokusu ve son olarak Yasak Elma dizileriyle tanınan oyuncu Haktan Pak 50 yaşında hayatını kaybetti. Haktan Pak’ın 2012 yılında evlendiği ve geçtiğimiz yıl boşanma davası açtığı eşi Müge Turanlı, sosyal medya hesabında “Bir dahaki sefere görüşmek üzere yosun gözlü adam.. Söz bitti…” mesajını paylaştı.

Haktan Pak neden öldü ölüm sebebi nedeni ne?

Pak bir süredir kanser tedavisi görüyordu.

Dostu Ali Doğanlı geçtiğimiz ay Pak’ın çoklu organ yetmezliği başladığını ve hastanede olduğunu açıklamıştı

Son olarak ‘Yasak Elma’ dizisiyle izleyici karşısına çıkan Haktan Pak, 50 yaşındaydı. Ünlü isimler birbiri ardında başsağlığı mesajları yayınladılar.

Serdal Genç, ”2008 de bir film setinde tanışıp arkadaş olduk sonra yıllar boyunca hasbihal ettik… İyi bir adamdı Haktan Pak. Güle oynaya gittiği hastaneden, omuzlarda çıkacak… Güle güle Haktan Abi. Seni seviyorum.”

Dolunay Soysert, “Çoook çok üzgünüm,Allah rahmet eylesin,sana ve tüm sevdiklerine sabırlar dilerim” mesajıyla üzüntüsünü dile getirdi.

Janset, “İyi ki tanıdım seni huysuz ve tatlı brom. Birlikte görev ve yol aldığım için hep gurur ve mutluluk duyacağım güzel kardeşim. Mekanın cennet olsun” paylaşımında bulundu.

Haktan Pak kimdir? Neden Öldü kaç yaşındaydı eşi kim?

6 Mayıs 1969 yılında İzmir’de dünyaya gelen Haktan Pak, İstanbul Üniversitesi/Viyana Teknik Üniversitesi/Viyana Franz Schubert Konservatuarı’nda lisans eğitimini tamamladı. 2004 yılında oynadığı Hoşgeldin Hayat filminde Damat Metin karakterine hayat verdi. Son yıllarda TV dizilerinde de rol alan Haktan Pak Evlat Kokusu adlı dizide Serdar karakterine hayat verdi. Yasak Elma dizisinde ise Mustafa karakterine hayat vermişti.

CEVAP VER