Büyük aşk bitti mi?

0
22

Amerikan basını Adriana Lima’yla Metin Hara ilişkisinin tamamen bittiğini duyurdu. Habere göre Hara, Adriana Lima’dan çıkar elde etme çabası içerisine girdi.

Dünyaca ünlü model Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara arasında bir buçuk yıl önce başlayan aşk hala geçtiğimiz günlerde bitmiş, ikili sorunlarından arınarak yeniden bir araya gelmişti. Metin Hara’nın reklam peşinde olduğu, ilişkinin proje olabileceği iddiası günlerce tartışılmış ancak Adriana Lima “Bizimle uğraşmayın, aşığım.” diyerek iddiaları sonlandırmıştı.

TAKİPTEN ÇIKARARAK AÇIKLAMA YAPTI
Aralık ayında Adriana Lima sosyal medya hesabında Metin Hara’yı takipten çıkartarak “Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu düzeltmek, değiştirmek, yetiştirmek ya da büyütmek sizin göreviniz değil. Siz bir yol arkadaşı arıyorsunuz; bir proje değil.” demişti. 10 Ocak’ta Amerika’ya giden Metin Hara ise konuşmaya ikna ettiği Adriana ile el ele çekilmiş fotoğraflarını yayınlayarak, ayrılık iddialarını yeniden yalanlamıştı.

Adriana Lima’nın açıklamasına göre Metin Hara bitti

METİN HARA’DA FOTOĞRAFLAR HALA DURUYOR
O günden bu güne sessizliğini koruyan Lima, sosyal medyada Metin Hara’yı hala takibe almadı. Buna karşılık olarak Metin Hara ise Lima ile olan fotoğraflarını silmedi ve onu takipten çıkarmadı.

AMERİKAN BASINI “HABERİMİZ TEYİT ETTİRDİK”
Son olarak el ele fotoğraflarının ardından tek bir paylaşım bile yapmayan ikilinin ayrıldığını Amerikan basını duyurdu. Amerikan The People dergisi, ‘Haberimizi teyit ettirdik’ diyerek ayrılığın doğru olduğunu savundu. Derginin iddiasına göre Adriana, yakın çevresine Metin Hara’nın kendisini kullandığını söylemeye başladı bile.

Şimdiye kadar ne Metin Hara’dan ne de Adriana Lima’dın bu iddialara ilişkin hiçbir açıklama gelmedi.

CEVAP VER