Başörtülü kadınlara hakaret eden şahıs hakkında flaş karar

0
113

Atatürk Havalimanı’nda kaydettiği görüntülerde başörtülülere hakaret eden ve polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Bülent K., tutuklandı.

Başörtülülerden rahatsız olduğunu dile getirip kapalı kadınlara hakaret edip video çeken Bülent K. hakkında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, soruşturma başlattı. Bahçelievler’deki ikametinde bulunamayan şüpheli, Güvenlik Şube Müdürlüğü ekiplerince Avcılar’da gözaltına alındı.

“İRAN’A MI YOKSA TÜRKİYE’YE Mİ GELDİM?”
Şahıs; bilet satanın, su satanın, x-ray cihazında duran görevlinin kapalı olmasından şikayet etmeye başladı ancak daha sonra bu söylemler, hakaret boyutuna ulaştı. Konuşmasının bir yerinde Atatürk’ü de sözlerine ekleyerek, “Umarım bir gün Atatürk’e rastlarız, şu an kemikleri sızlıyordur.” dedi. Kendisinin İran’a mı yoksa Türkiye’ye mi geldiğini sorduğu bu videoda, kapalı kadınlar ile ilgili konuştu.

ÖNCE BAŞÖRTÜLÜLERE KİN KUSTU

Böşörtülü kadınlara “kara böcek” ve “ninja” diyerek hakaret eden bu vatandaş, kapalı kadınlardan iğrendiğini dile getirdi. Bununla kalmadı, yakınlarından geçen başörtülü bir kadını da videosunu çekerek hakaret etmeye devam etti.

SONRA ÜLKEMİZE HAKARET ETTİ
Kamerasına ve takipçilerine kin kusan B.K. videoda, İzmir’den geldiğini söylüyor ve arkasından geçen başörtülü kadına da hakaretler yağdırdıktan sonra ülkemize yönelik de çirkin ifadeler kullanıyor. İşte o skandal görüntüler…

CEVAP VER