Mustafa Ceceli’nin eski karısı Sinem Gedik’le İntizar’ın ilişkisi ortaya çıktı!

0
1489
Sinem Gedik-Mustafa Ceceli arasındaki davada tüm geçmişin yeniden yorumlanmasına neden olacak bir detay ortaya çıktı.

Sinem Gedik ve şarkıcı İntizar arasındaki ilişkinin görüntüleri mahkemeye sunuldu. Hürriyet Gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu skandal olayı böyle duyurdu.

Geçen yıl şarkıcı Mustafa Ceceli’den boşanan Sinem Gedik ünlü bir şarkıcıyla aşk yaşıyor. Sinem Gedik’in aşk yaşadığı kişi ise şarkıcı İntizar. İkilinin görüşmeleri de mahkeme dosyasına girdi. Hürriyet Gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu bugünkü yazısında skandal olayı duyurdu. ‘”Sonunda” diyorum’ diyerek yazıya başlayan Cengiz Semercioğlu boşanmanın neden gerçekleştiğini yazdı.

VELAYET DAVASINDA ORTAYA ÇIKTI

Mustafa Ceceli’nin açtığı velayet davasında ikilinin aşkı ortaya çıktı. Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ve İntizar’ın aşkını kanıtlayan fotoğrafları ve videoları dosyaya koydu. Görüntülerde Ceceli’nin oğlunun da yanlarında olduğu iddiası var. İşte Cengiz Semercioğlu’nun o yazısı… Sonunda” diyorum, çünkü çift boşandığından beri magazin kulislerinde Sinem Hanım’ın şarkıcı İntizar’la ilişkisi olduğu konuşulup duruyordu.

SİNEM GEDİK İNTİZAR İLİŞKİSİ GÖRÜNTÜLERİ

”SKANDAL BU VESİLEYLE PATLADI”

Hatta Ceceli’nin yakın çevresine bile “Herkes beni eleştiriyor ama durum kimsenin bildiği gibi değil” cümlesini kurduğunu biliyordum. İntizar’la Sinem Gedik’in ilişki yaşadığı iddiasını o kadar farklı yerlerden duydum ki, bizim ekip bir ara ikiliyi kamerayla takip bile etti. Bir şey yakalayamadık ama ikilinin ilişki görüntüleri sonunda mahkeme dosyasına girdi. Skandal da bu vesileyle patladı zaten.

FOTOĞRAFLARI, VİDEOLARI MAHKEMEYE SUNMUŞ

Mustafa Ceceli oğlunun velayetini almak için açtığı dava dosyasına Sinem Gedik-İntizar ilişkisini açık şekilde kanıtlayan fotoğraflar, hatta videolar ekledi. Benim izlediğim görüntülerde yok ama ikilinin çok samimi şekilde yakınlaştığı bir görüntüde Ceceli’nin oğlunun da yanlarında olduğu iddia ediliyor. Sadece görüntüleri izlemedim, Mustafa Ceceli’nin oğlunun velayetini almak için açtığı dava dilekçesini de okudum.

CECELİ İNANMAK İSTEMEMİŞ

Ceceli’ye bu ihbar ilk olarak tanımadığı birinden mail yoluyla gelmiş. Ancak ünlü şarkıcı “Bunu oğlumun annesine yakıştıramam, olmaz böyle şey” diyerek iddiayı görmezden gelmiş. Ne zaman ki ikilinin görüntüleri video olarak gönderilmiş, o zaman duruma ikna olmuş Ceceli. Bu iddialar Mustafa Ceceli’nin dava dosyasında yer aldı. Ancak ben de gözlerimle gördüm, durum iddianın ötesinde, gerçek… Yaklaşık 1 yıldır derin magazin kulislerinde konuşulan bu konu, Ceceli’nin İstanbul Nöbetçi Aile Mahkemesi’ne velayetin değiştirilmesi için yaptığı başvuruyla dün resmen su yüzüne çıktı. Pandora’nın kutusunun açılmasıyla önümüzdeki günlerin en çok konuşulacak magazin bombası da patlamış oldu…

Mustafa Ceceli’nin ayrıldığı eşi Sinem Gedik ve şarkıcı İntizar’ın ilişki yaşadıkları iddialarının ardından İntizar’ın bağlı olduğu yapım şirketinin sahibi Polat Yağcı, sosyal medyadan açıklama yaparak İntizar’la bağlarını kopardığını açıkladı. Polat Yağcı’nın paylaşımı şöyle: Yaklaşık iki yıldır Poll Production çatısı altında sanatsal faaliyetlerini sürdüren İntizar’ın medya vasıtasıyla kamuoyuna yansıyan haberlerini üzüntü ve şaşkınlıkla okuduk. Kendisinin bugün itibariyle şirketimizle hiçbir bağı kalmamıştır. Saygılarımızla…

‘BEN TOZSAM SEN KİRSİN’
İntizar’ın paylaştığı fotoğrafın yanında; “Benim toz olmam, senin kir olmadığını göstermez.” Acaba bu sözler Mustafa Ceceli’ye mi?

İLK AÇIKLAMA

Haberin patlamasının ardından Sinem Gedik harekete geçti. Sinem Gedik haberlerin önüne geçebilmek için hukuki yollara başvurdu.
İşte avukatı aracılığıyla yapılan ilk açıklama…
“Müvekkilime karşı intikam saikiyle açılmış bu haksız davaya cevap hakkımızı en etkin şekilde kullanacağımızı bildirir; yargılama neticesinde gerçeklerin ortaya çıkacağına olan inancımızı kamuoyuyla saygı ile paylaşırız.”

Av. Eda Salman Bayraktar

İntizar ve Sinem Gedik’in fotoğrafı!

 

Mustafa Ceceli, Sinem Gedik’ten boşandıktan sonra Selin İmerli ile evlenmişti.

Kaynak: İnternetHaber

CEVAP VER