Aycan'ın sevgilisi kim? Aycan aldatıldı mı? AYÖ şifresi çözüldü
Survivor’ın başarılı yarışmacısı Aycan’ın iletişim ödülünde ekrana yansıtılan mesajlarda Aycan’ın aldatıldığı iddia edildi! Peki Aycan’ın sevgilisi kim? Aycan aldatıldı mı AYÖ şifresi çözüldü mü?

AYCAN’IN SEVGİLİSİ KİM?

Survivor 2020 tüm heyecanıyla devam ederken ünlülerin kazandığı iletişim oyununda ekrna yansıyan Aycan’ın mesajları gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medyanın en çok konuştuğu olay sonrası seyirciler Aycan’ın sevgilisi kim sorusunu sormaya başladı.

İletişim ödülü esnasında Aycan’ın söylediği A.Y.Ö harflerinin kim olduğu merak konusu olurken yine Aycan’ın konuştuğu arkadaşı Asena’nın kimdir İşte merak edilenler?

Dün akşamdan bu yana Survivor 2020’de en çok konuşulan olaylardan birisi Aycan’ın şifresi olmuştu. Ada konseyinde bu akşam Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklama ile ortaya çıksa da izleyiciler konuyu tam olarak anlamadığını belirtiyor. Aycan’ın şifresi AYÖ olduğu çıktı. Diğer taraftan Asena ile yaptığı konuşma bir kez daha ekrana geldi.

AYCAN’IN ŞİFRESİ AYÖ NEDİR KİMDİR?

Konu hakkında henüz net bir bilgi olmasa da özellikle sosyal medyada programı ve Aycan’ı merak eden izleyiciler muhtemelen bu isim Aycan’ın sevgilisi veya hoşlandığı bir kişinin ismi olduğunu düşünüyor. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise bu isimin Aycan’ı aldattığını iddia etse de ortada net bir bilgi olmadığı için iddiadan öteye geçemiyor.

AYCAN ALDATILDI MI?

Sosyal medyada bu konuda benzer mesajlar yayınlamaya başladı. Muhtemelen olayın bundan kaynaklı olduğu düşünülüyor. Son bir ihtimal de Aycan bir kişiden hoşlanırken o kişinin başkası ile birlikte olması olabilir.

En çok merak edilen konulardan biri de iletişim ödülünde Aycan’ın konuştuğu Asena’nın kim olduğu. Edinilen bilgilere göre ise Asena, Aycan’ın sevdiği arkadaşlarından birisi, bu nedenle iletişim ödülünde Asena ile mesajlaştığı yönünde.

SURVIVOR AYCAN KİMDİR NERELİ ALMAN MI?

Aycan Yanaç, 21 Kasım 1998 yılında Almanya Nünberg’de doğdu. Ülkemizde A Milli Kadın futbol takımında forma giyen sporcu, forvet mevkisinde oynuyor. Genç futbolcu, futbola Nünberg’le başlamış ve daha sonra Köln’de devam etmiştir.

Aycan Yanaç, 21 Kasım 1998 yılında Almanya’nın Nünberg şehrinde dünyaya geldi. Ülkemizde A Milli Kadın futbol takımında forma giyen sporcu, forvet mevkisinde oynuyor. Futbola Nünberg’le başlayan Aycan Yanaç, kariyerine daha sonra Köln’de devam etti.

Türkiye kadın U-19 takımına kabul edilen Yanaç, ilk kez 4 Ağustos 2015’te Bosna-Hersek’e karşı UEFA Geliştirme Turnuvası maçında oynadı.

2016 UEFA 19 Yaş Altı Kadınlar Şampiyonası elemelerinin iki maçında yer aldı 7 Nisan 2018’de Estonya ile dostluk maçında Türkiye kadın milli takımına ilk kez çağrıldı.

Survivor 2020 sezonunun ünlüler kadrosunda yer alacak olan Aycan Yanaç, iddiasını şu sözlerle ortaya koydu: “Almanya’da futbolda adımı konuşturdum. Türk milli takımında ter döktüm. Şimdi kendimi Survivor’da kanıtlamaya geliyorum.”

ACUN ILICALI İLE AYCAN ARASINDA NE KONUŞULDU?

Acun Ilıcalı, moralini bozuk görüyorum diye sözü Survivor Aycan’a bıraktı. Aycan, kısa bir süre önce kötü bir haber aldığını ama bunu oyunlara yansıtmamaya çalıştığını söyledi. Acun Ilıcalı ise bu haberi gizlice alamayacağını, kazanılan iletişim oyununda bu konuşmanın geçtiğini, bu olayı çözeceğini söyledi. Aycan ise bu karşılık şifreli konuştuklarını, anlamayacağını iddia etti. Acun Ilıcalı ise “Sen beni fazla küçümsüyorsun. Yarınki konseyde bunu çözeceğim” dedi. Girilen bu eğlenceli iddia üzerine Pazar günü yapılacak ada konseyi daha çok merak edilmeye başlandı.

Önceki İçerikEmre Dorman kaç yaşında evli mi kiminle evli eşi kim
Sonraki İçerikFurkan Özçelik kimdir? Nereli mesleği ne kaç yaşında ne mezunu – TV8