Psikoz teşhisi konulmasının ardından setlere uzun süre uzak kalan ünlü oyuncu Arda Kural, Yıldızlara Bak isimli filmle yeniden setlere dönmüş oldu.

“Yerli Leonardo DiCaprio”su Arda Kural, beyaz perdeye döndü.

Ünlü oyuncuya psikoz teşhisi konulmasının ardından yıllarca ekranlardan uzak kalırken, sevenlerine güzel haber geldi.

Oyuncu kadrosunda Altan Erkekli gibi usta isimlerin de bulunduğu “Yıldızlara Bak” filmi, başrol oyuncusu Arda Kural ile çekimlerine başladı. Yönetmen koltuğunda Doruk Tüzel’in bulunduğu dram türündeki yapımın, Kural’ın hayatından kesitler taşıdığı ve 28 Ekim tarihinde sevenleri ile buluşacağı öğrenildi.

“Güzel bir film, anlamı var”
Yeni filmi hakkında konuşan Arda Kural, “Güzel bir film, bir anlamı var. İnsana değer katmak adına, hayatta dramın olduğunu anlatmak adına, insanın başına kötü şeyler gelebileceğini anlatmak adına yapıyoruz bu filmi.

“İçsel yolculuğumuzun dışa vurumunu hissettirmek istedik”
Hayatta yaşadığımız kötü olayların başımıza neden geldiği hakkında düşünmek ve nasıl mücadele edebileceğimizi anlatmak istedik. Bu filmde içsel yolculuğumuzun dışa vurumunu hissettirmek istedik. Güzel olacağını düşünüyorum.” dedi.

“Setlere dönmek güzel bir his”
Tekrardan setlere dönmek hakkında da fikirlerini belirten Arda Kural, “Setleri özlemişim gerçekten. Yeniden ortaya çıkmak, geri gelmek gibi bir anlamı var bu filmin. Setlere dönmek güzel bir his. Sevenlerime teşekkür ediyorum, güzel şeyler yapıyoruz. Takip ederlerse sevinirim.” diyerek yeni projelerin olabileceği sürprizini verdi.

Önceki İçerikErkek Kılıç Milli Takımı’ndan Avrupa’da tarihi başarı
Sonraki İçerikBülent Ersoy: Kötü örnek oldum